L.U.C. & REBEL BABEL ENSEMBLE + Miły ATZ + Asthma

14.04 | 20:00

Na naszej festiwalowej scenie odbędzie się trójmiejska premiera płyty 𝗗𝗜𝗔𝗟𝗢𝗚 𝟮 w towarzystwie dwóch specjalnych gości Miłego ATZ oraz Asthmy.

Międzynarodowa orkiestra Rebel Babel Ensemble założona przez Łukasza L.U.C. Rostkowskiego – polskiego rapera, kompozytora i producenta. Albumem Dialog 1 połączyła ponad 11.000 muzyków z 20 krajów. Na licznych koncertach na festiwalach w Europie i USA zawodowcy zagrali z młodzieżowymi, ochotniczymi i akademickimi orkiestrami tworząc niezwykłe spotkania światów i kultur będące spełnieniem marzeń wielu młodych muzyków.

L.U.C. & Rebel Babel Ensemble powrócili po 6 latach z kolejną płytą. Nowy album “Dialog 2” to wielogatunkowy projekt dla pokoju, dialogu i dywersyfikacji kultur. Pojawiają się tu artyści już nie tylko z Europy ale i z innych kontynentów – meksykański raper Danger AK i ikona latynoskiego rapu Arianna Puello. Całość osadzona w cyrkowych klimatach i samplach dwudziestolecia międzywojennego połączonych z orkiestrami, elektroniką, folkiem i jazzem

Scroll to Top